ua · ru
Увійти Графік роботи Ми на карті

Notice: Undefined variable: basketsize in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 163

Notice: Undefined index: phone in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 179
Каталог автотоварів
Каталог автозапчастин

Верхня опора, стійка амортизатора • SASIC, 2656077

Оцінка якості
(4)
Оцінка покупців
(4)
× скасувати
Код товару: 2656077
Бренд: SASIC - Про бренд
Доставимо
на замовлення
Доступно   11 шт.
Відправимо чи забрати   через 18 дн.
від 1 008 грн.
У кошик
Перед замовленням товару SASIC 2656077 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
для номера OE
96457360
Сторона монтажу
Задня вісь
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Повернення
· 14 днів після покупки
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки

Верхня опора, стійка амортизатора для авто від виробника SASIC, який має артикул 2656077.

Підходить для таких моделей

Верхня опора, стійка амортизатора від SASIC, арт. 2656077, ean 3660872431066 може бути застосовано у таких авто: CHEVROLET OPTRA Ліфтбе, CHEVROLET NUBIRA Ліфтбе, CHEVROLET LACETTI, CHEVROLET ESTATE Універса, CHEVROLET NUBIRA Універса, CHEVROLET LACETTI Ліфтбек

Ціна

Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Верхня опора, стійка амортизатора 2656077 від SASIC, (EAN: 3660872431066) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.

Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.

для номера OE : 96457360
Сторона монтажу : Задня вісь
+
Відгуків до цього товару ще немає.