ua · ru
Увійти Графік роботи Ми на карті

Notice: Undefined variable: basketsize in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 163

Notice: Undefined index: phone in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 179
Каталог автотоварів
Каталог автозапчастин

Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо • SANGSIN, SP4470

Оцінка якості
(4)
Оцінка покупців
(4)
× скасувати
Код товару: SP4470
Бренд: SANGSIN - Про бренд
Доставимо
на замовлення
Доступно   2 шт.
Відправимо чи забрати   через 18 дн.
від 3 638 грн.
У кошик
Перед замовленням товару SANGSIN SP4470 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Висота [мм]
77,20
Товщина [мм]
13,70
Ширина [мм]
129,70
Сторона монтажу
Передня вісь
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Повернення
· 14 днів після покупки
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки

Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо для авто від виробника SANGSIN, який має артикул SP4470.

Підходить для таких моделей

Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо від SANGSIN, арт. SP4470, ean 880974903670 може бути застосовано у таких авто: CADILLAC CT, CHEVROLET CORVETTE, CADILLAC AT, CHEVROLET CORVETTE Кабріолет, TESLA MODEL S, TESLA MODEL X

Ціна

Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо SP4470 від SANGSIN, (EAN: 880974903670) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.

Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.

Висота [мм] : 77,20
Товщина [мм] : 13,70
Ширина [мм] : 129,70
Сторона монтажу : Передня вісь
+
Відгуків до цього товару ще немає.