ua · ru
Увійти Графік роботи Ми на карті

Notice: Undefined variable: basketsize in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 163

Notice: Undefined index: phone in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 179
Каталог автотоварів
Каталог автозапчастин

Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигуна • JAPKO, 35218

Оцінка якості
(4)
Оцінка покупців
(4)
× скасувати
Код товару: 35218
Бренд: JAPKO - Про бренд
Доставимо
на замовлення
Доступно   1 шт.
Відправимо чи забрати   через 18 дн.
від 2 336 грн.
У кошик
Перед замовленням товару JAPKO 35218 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Відстань між кріпильними отворами [мм]
44
Габаритна висота [мм]
101
Кількість кріпильних отворів
4
Код двигуна
21R
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Повернення
· 14 днів після покупки
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки

Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигуна для авто від виробника JAPKO, який має артикул 35218.

Підходить для таких моделей

Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигуна від JAPKO, арт. 35218, ean 8033001547993 може бути застосовано у таких авто: TOYOTA CRESSIDA Ліфтбек, TOYOTA CELICA, TOYOTA CRESSIDA Station Wagon

Ціна

Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигуна 35218 від JAPKO, (EAN: 8033001547993) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.

Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.

Відстань між кріпильними отворами [мм] : 44
Габаритна висота [мм] : 101
Кількість кріпильних отворів : 4
Код двигуна : 21R
+
Відгуків до цього товару ще немає.