Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь • JAPAN PARTS, RP313

Код товару:
RP-313
Доставимо
на замовлення
Доступно
багато
Відправимо чи забрати через 18 дн.
Перед замовленням товару JAPAN PARTS RP313 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Ø окружності центрів отворів [мм]
17
Висота [мм]
35
Діаметр [мм]
71
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Докладніше
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Докладніше
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Докладніше
Повернення
· 14 днів після покупки
Докладніше
Опис
Властивості
Оригінали
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки
Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь для авто від виробника JAPAN PARTS, який має артикул RP313.
Підходить для таких моделей
Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь від JAPAN PARTS, арт. RP313 може бути застосовано у таких авто: MAZDA 6 Sport Kombi, MAZDA ATENZA Універсал, MAZDA 6 combi-coupe, MAZDA ATENZA Hatchback, MAZDA 6 Ліфтбек, MAZDA ATENZA Ліфтбек, MAZDA ATENZA Station Wagon, MAZDA MPV Mk II, MAZDA PREMACY, MAZDA CX-7 SUV
Ціна
Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь RP313 від JAPAN PARTS, тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.
Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.