ua · ru
Увійти Графік роботи Ми на карті

Notice: Undefined variable: basketsize in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 163

Notice: Undefined index: phone in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 179
Каталог автотоварів
Каталог автозапчастин

Балон пневматичної ресори, пневматична підвіска • JAPAN PARTS, MMAS126

Оцінка якості
(4)
Оцінка покупців
(4)
× скасувати
Код товару: MM-AS126
Бренд: JAPAN PARTS - Про бренд
Доставимо
на замовлення
Доступно   багато
Відправимо чи забрати   через 18 дн.
від 13 184 грн.
У кошик
Перед замовленням товару JAPAN PARTS MMAS126 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Сторона монтажу
Задня вісь праворуч
Тип підвіски
для ТЗ з пневматичною підвіскою
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Повернення
· 14 днів після покупки
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки

Балон пневматичної ресори, пневматична підвіска для авто від виробника JAPAN PARTS, який має артикул MMAS126.

Підходить для таких моделей

Балон пневматичної ресори, пневматична підвіска від JAPAN PARTS, арт. MMAS126, ean 8052553756165 може бути застосовано у таких авто: AUDI A7 / S7 Sportback, AUDI A7 Sportback, AUDI A6 / S6 C7, AUDI A6 C7 Avant, AUDI A6 Allroad C7

Ціна

Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Балон пневматичної ресори, пневматична підвіска MMAS126 від JAPAN PARTS, (EAN: 8052553756165) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.

Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.

Сторона монтажу : Задня вісь праворуч
Тип підвіски : для ТЗ з пневматичною підвіскою
+
Відгуків до цього товару ще немає.