ua · ru
Увійти Графік роботи Ми на карті

Notice: Undefined variable: basketsize in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 163

Notice: Undefined index: phone in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 179
Каталог автотоварів
Каталог автозапчастин

Комплект пилозахисних ковпаків, амортизатор • JAPAN PARTS, KTP201

Оцінка якості
(4)
Оцінка покупців
(4)
× скасувати
Код товару: KTP-201
Бренд: JAPAN PARTS - Про бренд
Доставимо
на замовлення
Доступно   багато
Відправимо чи забрати   через 18 дн.
від 787 грн.
У кошик
Перед замовленням товару JAPAN PARTS KTP201 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Сторона монтажу
Передня вісь
Обладнання ТЗ
для ТЗ без функції пуску/зупинки
Країна виробництва ТЗ
Японія
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Повернення
· 14 днів після покупки
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки

Комплект пилозахисних ковпаків, амортизатор для авто від виробника JAPAN PARTS, який має артикул KTP201.

Підходить для таких моделей

Комплект пилозахисних ковпаків, амортизатор від JAPAN PARTS, арт. KTP201, ean 8052553601625 може бути застосовано у таких авто: TOYOTA ECHO, TOYOTA YARIS/VITZ, TOYOTA VITZ/ECHO, TOYOTA YARIS, TOYOTA YARIS I, TOYOTA YARIS VERSO / FUN CARGO, TOYOTA FUN CARGO, TOYOTA ECHO VERSO / FUN CARGO, TOYOTA ECHO VERSO I

Ціна

Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Комплект пилозахисних ковпаків, амортизатор KTP201 від JAPAN PARTS, (EAN: 8052553601625) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.

Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.

Сторона монтажу : Передня вісь
Обладнання ТЗ : для ТЗ без функції пуску/зупинки
Країна виробництва ТЗ : Японія
+
Відгуків до цього товару ще немає.