Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо • JAPAN CARS, 10H9157JPN
Код товару:
10H9157-JPN
Доставимо
на замовлення
Доступно
багато
Відправимо чи забрати через 11 дн.
Перед замовленням товару JAPAN CARS 10H9157JPN обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Висота 1 [мм]
44,5
Гальмівна система
BOSCH
Кількість індикаторів зносу [на вісь]
2
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Товщина 1 [мм]
15,5
Ширина 1 [мм]
130,8
Сторона монтажу
Передня вісь
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Докладніше
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Докладніше
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Докладніше
Повернення
· 14 днів після покупки
Докладніше
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки
Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо для авто від виробника JAPAN CARS, який має артикул 10H9157JPN.
Підходить для таких моделей
Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо від JAPAN CARS, арт. 10H9157JPN може бути застосовано у таких авто: OPEL AGILA, SUZUKI WAGON R SOLIO Хетчбек, SUZUKI WAGON R+ Хетчбек, SUZUKI WAGON R+ MPV, SUBARU JUSTY III, SUZUKI IGNIS II, SUZUKI KARIMUN ESTILO Хетчбе, SUZUKI WAGON R Хетчбе
Ціна
Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо 10H9157JPN від JAPAN CARS, тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.
Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.