Комплект гофрованих кожухів, механізм рульового керування • GSP, 541027S
В наявності
Доступно
21 шт.
Відправимо чи забрати сьогодні
Перед замовленням товару GSP 541027S обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Внутрішній діаметр 1 [мм]
11,5
Внутрішній діаметр 2 [мм]
49,7
Довжина [мм]
198,5
Матеріал
ТПГ (термопластична гума)
Сторона монтажу
Передня вісь ліворуч; Передня вісь праворуч
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Докладніше
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Докладніше
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Докладніше
Повернення
· 14 днів після покупки
Докладніше
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки
Комплект гофрованих кожухів, механізм рульового керування для авто від виробника GSP, який має артикул 541027S.
Підходить для таких моделей
Комплект гофрованих кожухів, механізм рульового керування від GSP, арт. 541027S, ean 6941338436939 може бути застосовано у таких авто: VAUXHALL CORSA Mk II, VAUXHALL COMBO Mk II, OPEL VITA C, VAUXHALL CORSAVAN Mk II, OPEL COMBO Фургон/мініве, OPEL CORSA C Фургон/хетчбек, OPEL COMBO Tou, OPEL TIGRA TwinTop, VAUXHALL TIGRA TwinTop, VAUXHALL COMBO TOUR Mk II
Ціна
Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Комплект гофрованих кожухів, механізм рульового керування 541027S від GSP, (EAN: 6941338436939) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.
Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.