Комплект ущільнень, кришка голівки циліндра • GENERAL MOTORS, 25186594
Код товару:
25 186 594
В наявності
Доступно
31 шт.
Відправимо чи забрати через 1 дн.
Перед замовленням товару GENERAL MOTORS 25186594 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
властивості до цього артикулу ще не заповнені
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Докладніше
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Докладніше
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Докладніше
Повернення
· 14 днів після покупки
Докладніше
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки
Комплект ущільнень, кришка голівки циліндра для авто від виробника GENERAL MOTORS, який має артикул 25186594.
Підходить для таких моделей
Комплект ущільнень, кришка голівки циліндра від GENERAL MOTORS, арт. 25186594 може бути застосовано у таких авто: CHEVROLET ORLANDO, CHEVROLET CRUZE, CHEVROLET CRUZE Хетчбек, CHEVROLET CRUZE Station Wagon, CHEVROLET CAPTIVA, VAUXHALL ANTARA A, OPEL ANTARA A, HOLDEN CAPTIVA 7 Gen. II Wagon, HOLDEN CAPTIVA 5 Gen. II Wagon
Ціна
Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Комплект ущільнень, кришка голівки циліндра 25186594 від GENERAL MOTORS, тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.
Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.