ua · ru
Увійти Графік роботи Ми на карті

Notice: Undefined variable: basketsize in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 163

Notice: Undefined index: phone in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 179
Каталог автотоварів
Каталог автозапчастин

Термостат, охолоджувальна рідина • DENSO, DTM82620

Оцінка якості
(4)
Оцінка покупців
(4)
× скасувати
Код товару: DTM82620
Бренд: DENSO - Про бренд
Доставимо
на замовлення
Доступно   10 шт.
Відправимо чи забрати   через 19 дн.
від 505 грн.
У кошик
Перед замовленням товару DENSO DTM82620 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Вага [г]
68,5
для номера OE
N3H115171
Температура відкривання [°C]
82
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Повернення
· 14 днів після покупки
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки

Термостат, охолоджувальна рідина для авто від виробника DENSO, який має артикул DTM82620.

Підходить для таких моделей

Термостат, охолоджувальна рідина від DENSO, арт. DTM82620, ean 8717613499542 може бути застосовано у таких авто: MAZDA 626 V Sedan, MAZDA CAPELLA V, MAZDA 626 Mk V, MAZDA 323 II Sedan, MAZDA GLC II Ліфтбек, MAZDA 323 Mk II Ліфтбек, MAZDA FAMILIA II Ліфтбек, MAZDA FAMILIA V Ліфтбек, MAZDA DEMIO

Ціна

Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Термостат, охолоджувальна рідина DTM82620 від DENSO, (EAN: 8717613499542) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.

Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.

Вага [г] : 68,5
для номера OE : N3H115171
Температура відкривання [°C] : 82
+
Відгуків до цього товару ще немає.