ua · ru
Увійти Графік роботи Ми на карті

Notice: Undefined variable: basketsize in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 163

Notice: Undefined index: phone in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 179
Каталог автотоварів
Каталог автозапчастин

Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь • CAFFARO, 500491

Оцінка якості
(4)
Оцінка покупців
(4)
× скасувати
Код товару: 500491
Бренд: CAFFARO - Про бренд
Доставимо
на замовлення
Доступно   8 шт.
Відправимо чи забрати   через 10 дн.
від 1 980 грн.
У кошик
Перед замовленням товару CAFFARO 500491 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Внутрішній діаметр [мм]
10
Зовнішній діаметр [мм]
70
Матеріал
Метал
Ширина [мм]
29
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Повернення
· 14 днів після покупки
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки

Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь для авто від виробника CAFFARO, який має артикул 500491.

Підходить для таких моделей

Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь від CAFFARO, арт. 500491, ean 5902431220499 може бути застосовано у таких авто: PORSCHE 911, PORSCHE BOXSTER, PORSCHE 911 Кабріолет, PORSCHE CAYMAN, PORSCHE 911 Тарга

Ціна

Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Відвідний/напрямний ролик, поліклиновий ремінь 500491 від CAFFARO, (EAN: 5902431220499) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.

Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.

Внутрішній діаметр [мм] : 10
Зовнішній діаметр [мм] : 70
Матеріал : Метал
Ширина [мм] : 29
+
Відгуків до цього товару ще немає.