Опора, двигун • ASHIKA, GOM2178
Доставимо
на замовлення
Доступно
11 шт.
Відправимо чи забрати через 11 дн.
Перед замовленням товару ASHIKA GOM2178 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
для номера OE
12305-0D020
Сторона монтажу
праворуч
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Докладніше
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Докладніше
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Докладніше
Повернення
· 14 днів після покупки
Докладніше
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки
Опора, двигун для авто від виробника ASHIKA, який має артикул GOM2178.
Підходить для таких моделей
Опора, двигун від ASHIKA, арт. GOM2178 може бути застосовано у таких авто: TOYOTA COROLLA / ALLEX, TOYOTA COROLLA IX, TOYOTA RUNX, TOYOTA COROLLA Універсал, TOYOTA COROLLA FIELDER Універсал, TOYOTA AXIO/ALTIS Ліфтбек, TOYOTA COROLLA ALTIS Ліфтбек, TOYOTA ALTIS Ліфтбек, TOYOTA COROLLA Ліфтбек, TOYOTA ALTIS IX Ліфтбек, TOYOTA COROLLA Verso, TOYOTA COROLLA SPACIO Verso, TOYOTA AVENSIS Ліфтбек, TOYOTA AVENSIS Універсал, TOYOTA AVENSIS
Ціна
Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Опора, двигун GOM2178 від ASHIKA, тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.
Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.