ua · ru
Увійти Графік роботи Ми на карті

Notice: Undefined variable: basketsize in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 163

Notice: Undefined index: phone in /home/admin/web/autooil.com.ua/public_html/application/view/header.html on line 179
Каталог автотоварів
Каталог автозапчастин

Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигуна • ASHIKA, 3500011

Оцінка якості
(4)
Оцінка покупців
(4)
× скасувати
Код товару: 35-00-011
Бренд: ASHIKA - Про бренд
Доставимо
на замовлення
Доступно   5 шт.
Відправимо чи забрати   через 11 дн.
від 2 214 грн.
У кошик
Перед замовленням товару ASHIKA 3500011 обов'язково перевіряйте на сумісність з вашим авто або уточніть у наших менеджерів.
Відстань між кріпильними отворами [мм]
48
Габаритна висота [мм]
142
Кількість кріпильних отворів
4
Оплата
· готівкою в офісі
· безготівкова на карту
· післяплата у перевізника
Доставка
· самовивіз із офісу
· кур'єром по Києву
· Нова Пошта по Україні
Гарантія
· гарантія від виробника
· гарантія від Auto Oil
Повернення
· 14 днів після покупки
Опис
Властивості
Аналоги
Застосовність
Коментарі та відгуки

Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигуна для авто від виробника ASHIKA, який має артикул 3500011.

Підходить для таких моделей

Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигуна від ASHIKA, арт. 3500011, ean 8033001743487 може бути застосовано у таких авто: CHEVROLET TRAILBLAZER, HUMMER HUMMER H, HUMMER HUMMER H3 SU, ISUZU ASCENDE

Ціна

Ми можемо запропонувати кращу ціну та наявність на Насос охолоджувальної рідини, охолодження двигуна 3500011 від ASHIKA, (EAN: 8033001743487) тому що є прямими постачальниками автозапчастин в Україну.

Замовляйте цей товар на сайті або телефонуйте нашому менеджеру.

Відстань між кріпильними отворами [мм] : 48
Габаритна висота [мм] : 142
Кількість кріпильних отворів : 4
+
Відгуків до цього товару ще немає.