У нас есть ДОСТАВКА. По всем вопросам доставки обращайтесь к Менеджерам.

Новости

2021-07-01

Види фільтрів та регламенти по їх заміні

Як і заміна мастила, заміна фільтрів – це незамінна частина догляду за вашим авто, яка продовжить безпроблемну роботу двигуна та захистить від механічних забруднень як зовні, так і всередині.

Види фільтрів:

  Фільтр масляний. Захищає змащувальну систему від домішок та забруднень, що потрапляють з навколишнього середовища та в результаті експлуатації двигуна. Потрібно міняти з кожною заміною мастила, відповідно до рекомендацій виробника Вашого автомобіля.

  Фільтр повітря. За допомогою повітряного фільтра забезпечується очищення повітря, що потрапляє з атмосфери в двигун. Заміна проводиться разом з масляним фільтром.

  Фільтр палива. Паливний фільтр важливий для процесу доочищення палива перед тим, як він потрапить в магістраль паливоподачі двигуна. Необхідно кожні 10 тис. км.

  Фільтр салону. Відповідає за очищення повітря, що потрапляє з системи вентиляції пасажирської кабіни. Рекомендується міняти не рідше 2 разів на рік або через кожні 10 тис. км пробігу.

  Фільтр масловологовідділювача. Масловологовідділювачі представляють собою спеціальні фільтруючі елементи, призначені для більш ефективного видалення з стисненого повітря вологи і часток компресорного мастила. Встановлюється даний фільтр на виході з компресора і для відділення використовує комбінацію трьох різних технологій: фільтруючої, гравітаційної та відцентрової.

  Фільтр AdBlue. Автовиробники не стоять осторонь екологічних проблем і всіма силами намагаються зменшити шкоду, яку завдає автотранспорт. Зокрема сучасні авто мають спеціальні установки, які дозволяють очистити викиди до загальноприйнятих європейських стандартів. Мова йде про технологію SCR – вибіркову каталітичну нейтралізацію, яка використовується в вантажних автомобілях з дизельним двигуном. «Паливом» для SCR є унікальний реагент AdBlue.

Всі ці фільтри на Ваше авто Ви можете замовити у нас на сайті, або за телефонами (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765. Обслуговуйте своє авто якісно, і компанія autooil.com.ua допоможе Вам в цьому!


2021-06-17

Любиш подорожувати?

Любиш подорожувати? Часто зустрічаєшся з нічними переїздами між містами? Тобі треба обов’язково знати, що світло твоїх фар - це безпека на дорозі як твоя, так і інших учасників! Всі ми знаємо, що бувають лампи автофар зі стандартним цоколем, а бувають такі, які майже неможливо десь знайти. В такому випадку приходить рятувати ситуацію магазин autooil.com.ua, в якому можна знайти майже будь-який товар. В нас є великий спектр ламп як в наявності, так і під замовлення! Замовити можна на нашому сайті autooil.com.ua, а також за телефонами (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765. Не зневагай безпекою дорожнього руху!2021-06-17

Пішла спека, а в тебе не працює кондиціонер в авто? Зламався компрессор кондиціонера, а оригінальний коштує дорого?

Пішла спека, а в тебе не працює кондиціонер в авто? Зламався компрессор кондиціонера, а оригінальний коштує дорого?

Звертайся в магазин autooil.com.ua, в нас є великий ассортимент оригінальних компрессорів кондиціонеру за помірними цінами, так і якісні аналоги з гарантією! Замовити компрессори Ви можете на нашому сайті, а також звернувшись до наших менеджерів за телефонами: (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765. Користуйся всіма благами свого авто, і пам’ятай, що в машині з непрацюючим, або ж взагалі без кондиціонеру збільшується вірогідність отримати тепловий удар, що впливає на безпеку дорожнього руху!2021-04-15

Різні антифрізи - критично важливий фактор обслуговування автомобіля чи маркетинговий хід?

Кожен автовиробник в технічній документації до автомобіля пише маркування всіх технічних рідин. Але, на жаль, не всі контролюють відповідність розхідних матеріалів до документації, і заливає те, що знає по чуткам/бачить сам. Не виключенням є охолоджуюча рідина. І більшість вважає, що головним критерієм в підборі «антифрізу» є… Його колір. Вірно це чи ні - давайте розберемо!

Щодо кольорів антифрізів сьогодні існує особливо багато дизінформації. Деякі виробники дійсно намагались і намагаються інтегрувати єдину градацію з різноманітними кольорами для різних типів охолоджуючої рідини. Але на практиці існує багато брендів, які фарбують свою продукцію на власний розсуд. Часто бувають ситуації, коли однаковий склад один виробник підфарбовує різним пігментом. Тобто на сьогоднішній день враховувати при виборі колір антифрізу немає ніякого сенсу, якщо ви при цьому не вивчаєте склад присадок. 

Підсумовуючи вище вказане, робимо висновок, що при змішуванні охолоджуючих рідин різних кольорів (наприклад, зелений і червоний), але з однаковим складом негативних наслідків виникнути немає. При цьому різноманітний склад одного кольору можуть створити проблеми з двигуном. Тому не можна орієнтуватись на колір антифрізу як на основний параметр, визначаючий можливість змішування двох рідин.
А для того, щоб підібрати правильну рідину - пропонуємо Вам звернутись до менеджерів компанії autooil.com.ua за телефонами (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765. Ми працюємо з каталогами кожного автовиробника, що дає гарантію якісного обслуговування Вашого авто!


2021-04-01

«Пришла зима с погодой мерзкой, пришла весна - прощай подвеска!» © О. С. Пушкін


Після зими разом зі снігом пропав асфальт а відповідно і прийшов час обслуговувати підвіску? Всі досвідчені водії знають що обслуговувати своє авто треба оригінальними запчастинами. Не зважаючи на вищу ціну, довговічність оригінальних запчастин набагато вище за підробки та неякісні аналоги, що врешті решт призводить до більшої вартості обслуговування методом купівлі другої неоригінальної, або все ж оригінальної запчастини.

В магазині autooil.com.ua Ви можете знайти гарантовано оригінальні амортизатори, ричаги, сальники, тяги та інші елементи підвіски за приємними цінами. Замовити Ви можете за телефонами (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765 або на сайті autooil.com.ua!


2021-03-18

Ваш надійний постачальник оригінальних автозапчастин!

Елементи підвіски Вашого авто також не пережили дороги цієї зими? Авто потребує обслуговування?
Всі ми знаємо, що не оригінальні запчастини служать менше, а оригінальні важко знайти, бо вони мають купу підробок. Єдиний надійний варіант - знайти місце, де можна купувати і не переживати за оригінальність. Саме тому
autooil.com.ua до Ваших послуг! Замовляйте оригінальні запчастини за телефонами (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765 або на сайті autooil.com.ua!


2021-03-04

Любиш обслуговувати своє авто тільки оригінальними запчастинами та комплектами ТО, але не знаєш надійний магазин, в якому можна їх купувати?


Любиш обслуговувати своє авто тільки оригінальними запчастинами та комплектами ТО, але не знаєш надійний магазин, в якому можна їх купувати?

Звертайся до нас! В нас є оригінальні автозапчастини більшості автовиробників, на які ми даємо гарантію та самі впевнені в їх оригінальності! Не важливо, на чому ти їздиш - Toyota, VAG, BMW чи щось інше - ми завжди знайдемо для тебе запчастини під твої критерії за приємними цінами.
З нами ти можеш зв’язатись за телефонами: (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765! Бажаємо тобі міцних авто і дешевого, але якісного обслуговування!


2021-02-18

Як підготувати авто до теплого сезону?

З настанням весни автомобіль потребує перевірки різних вузлів, які піддавалися підвищеним навантаженням в холодну пору року. Експерти радять не обмежуватися лише зміною гуми, а перевіряти також акумулятор, двигун та підвіску.

Після суворих морозних зим, коли двигуни раз у раз відмовляються заводитися, щітки двірників постійно примерзають до лобового скла, а колеса буксують в снігу, з настанням сонячної весняної погоди водії зітхають спокійно, вважаючи, що найгірше вже позаду.

Експерти радять правильно підготувати машину до експлуатації в весняний період, інакше наслідки зимової їзди можуть виявитися непередбачуваними.
Найбільше взимку страждає кузов автомобіля. Однак наслідки впливу вологи і реагентів проявляються якраз по весні: забиті брудом і сіллю подряпини на кузові починають іржавіти.

Тому коли сходить сніг і відступають морози, необхідно насамперед ретельно вимити машину, в тому числі днище кузова, а також салон і багажник. Всі пошкодження лакофарбового покриття необхідно обробити антикорозійними засобами, а також, при необхідності, підфарбувати сколи та тріщини.

Багато водіїв не віддають належної уваги акумуляторній батареї, вважаючи, що якщо взимку вона не підводила, то чекати від неї підступу навесні тим більше не варто. Насправді акумулятор протягом зими відчуває великі навантаження через утруднений пуск мотора, постійну роботу пічки, тощо.

Таким чином, акумулятор може зустріти весну «недозарядженим», і подальша його експлуатація в такому стані сильно скоротить ресурс пристрою.

Тому рекомендується при необхідності зарядити акумулятор, незважаючи на те, що для запуску двигуна його потужності і так вистачає. Також варто оглянути клеми акумулятора на предмет окислення.

Підготовка машини до весни також підрозуміває візуальний огляд двигуна. У холодну пору року температура під капотом автомобіля змінюється від -30 до +95 градусів, що може призвести в непридатність пластикові та гумові деталі мотора і інших агрегатів. Це веде до втрати герметичності з’єднань і, як наслідок, витокам антифризу та масла.

Про те, чи варто мити моторний відсік, єдиної думки у фахівців немає. З одного боку, ця процедура дозволяє позбутися від бруду, що скопився за зиму на всіх агрегатах під капотом, з іншого – є ризик пошкодження електрообладнання автомобіля.

Сучасні моторні масла високої якості, не втрачають протягом зимового періоду своїх властивостей. Тому масло в бензинових двигунах до весни міняти зовсім не обов’язково. При цьому фахівці радять проводити сезонну заміну масла у випадку з дизельними моторами.

Безумовно, перевірки на предмет підтікань потребують деталі гальмівної системи машини. Якщо гальмівні шланги мають тріщини, то їх необхідно замінити. Також варто перевірити рівень гальмівної рідини в бачку.

Заздалегідь можна підготувати до наступного сезону кондиціонер, прочистивши систему, замінивши фільтр і дозаправити його при необхідності фреоном.

Фахівці також настійно рекомендують після зими промивати паливний бак і паливопровід.

Цю процедуру складно провести самостійно, а в сервісі за таку роботу візьмуть відчутну суму. Від таких заходів, звичайно, можна і відмовитися, але ось змінити паливний фільтр все ж варто.

Зовсім не стане зайвою і сезонна діагностика деталей підвіски, що включає перевірку налаштувань рульових тяг, стану амортизаторів і сайлент-блоків,  а також інших деталей підвіски. Якщо на поверхні гумових елементів деталей виявлені розриви або тріщини, то їх варто замінити на нові. Всі рухомі з’єднання підвіски потребують профілактичного змащення.

Нерідко після зими біля керма з’являється люфт, а автомобіль починає на швидкості відводити від прямолінійного руху – в цьому випадку необхідно відрегулювати розвал-сходження.

Не варто забувати про зміну гуми. Найголовніше – зробити це вчасно. Так, міняти покришки рекомендується з настанням середньодобової температури повітря +5 градусів. Якщо поспішити, то несподіване похолодання може застати зненацька: зчеплення літньої гуми з дорожнім покриттям буде недостатньо ефективним для безпечного водіння. Затягувати теж не варто: зимова гума має інший склад, і її зчіпні якості втрачаються при плюсовій температурі повітря.

Все для такого ТО Ви можете придбати в магазині autooil.com.ua! Зв’язатись з нами Ви можете за телефонами  (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765!


2021-01-21

Зима продовжується!

Зима продовжується! Саме тому в тебе ще є час придбати зимові аксессуари для свого авто, а краще всього це робити в магазині autooil.com.ua! Оригінальні килимки, аккумулятори, зарядні пристрої, автомобільні троси та багато чого чекає Вас в наявності за приємними цінами в нашому магазині! Для замовлення звертайтесь за телефонами (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765!


2021-01-14

Як підбирати склоочисники?

Легко вибирати товар, який представлений на ринку в одиничному вигляді. Але що робити з двірниками, які відрізняються між собою різноманітністю кріплень, типами механізмів, особливостями конструкції? Як тут зробити правильний вибір?

Для кожного автомобіля ця покупка буде індивідуальною. Корисна порада: перед тим, як зробити вибір, зверніть увагу на стару конструкцію. Особливо — на її розміри. Так вам буде легше орієнтуватися в асортименті.

Найчастіше використовуються кріплення у вигляді ключів. Такі моделі можна легко купити навіть на звичайних заправках. А от інші конструкції доведеться підбирати в спеціальних магазинах.

Зараз найбільш популярні два типи конструкцій: безкаркасна і каркасна. У останніх моделей корпус виготовлений у вигляді каркаса з металу та у вигляді штиря або гачка кріплення. Вони більше всього підходять для теплої пори року. Під час морозів краще відмовитися від таких механізмів, тому що вода буде потрапляти за каркас і замерзати.

Безкаркасні моделі складаються тільки з гумової накладки і кріпленням по боках, в центрі. Хороші склоочисники такого типу виготовляються з каучуку. Не рекомендується вибирати пристрої з іншого матеріалу, т. к. гумка буде швидше зношуватися.

Колись на піку популярності були зимові двірники. Їх конструкція не мала суттєвих відмінностей від звичайних моделей: каркасний склоочисник з гумовим чохлом. Але оскільки вони багато важили і мали великий обсяг, вони швидко втратили свою актуальність.

В автомобілях японського виробництва використовуються гібридні моделі — каркасні двірники, оснащені кожухом з металу. Вони коштують дорожче, ніж звичайні конструкції, але стильно виглядають і відрізняються високою надійністю. Тут врахуйте, що такі переваги відносяться тільки до оригінальної продукції, чого не можна сказати про аналоги.

У деяких авто можна встановлювати двірники на заднє сидіння. Досвідчені автовласники стверджують, що в такому випадку краще встановлювати свої, рідні двірники або замінювати їх на точно такі ж.

Не вірте «фахівцям», які стверджують, що можна самостійно міняти гумку. Це зовсім нелегко, навіть якщо на перший погляд здається протилежне. Цим, звичайно ж, користуються автомагазини, збільшуючи попит на комплекти щіток. Але все-таки бувають ситуації, коли такий варіант допустимий. Приміром, якщо кріплення дуже важко знайти в магазинах чи можна встановити тільки заводські склоочисники. Хороша гума прослужить вам до 9 місяців.

І не забувайте, що всі типи двірників на будь-яке авто ви можете купити в магазині autooil.com.ua! Для зручності Ви можете підібрати замовити склоочисники за номером +38(096)476-45-50.

А також нагадуємо, що якісні склоочисники - це Ваша безпека!


2021-01-07

Робочі дні в святковий період

Свята продовжуються, і ми продовжуємо працювати! Магазин autooil.com.ua відкритий 8.01 та 09.01 за графіком суботнього дня (10:00-15:00). Ласкаво просимо Вас за купівлями в нашому магазині, і нагадуємо, що маємо багато одиниць товару в наявності!


2020-12-31

Вітаємо наших клієнтів з Новим Роком!

Магазин Аutooil всіх вітає з Новим роком, бажає Вам щоб всі проблеми з Вашим авто, які були цього року лишились в ньому, і  наступного Ви повертались в наш магазин виключно за комплектами ТО ;) Вітаємо!


2020-12-10

Змерз автомобільний аккумулятор?

Прийшли перші морози, і в тебе розрядився автомобільний аккумулятор? Це не приємно, але в повній мірі нормальне явище. Але для того, щоб зменшити ризики появи таких ситуацій радимо придбати якісний аккумулятор, який матиме більший об’єм заряду ніж минулий, який не витримав певної зимової ночі 🙂 А також надзвичайно важливо, щоб аккумулятор був виключно оригінальний, адже тільки тоді це може гарантувати відповідність аккумулятору до заявлених характеристик. A саме такий аккумулятор Ви можете придбати в магазині autooil.com.ua, який пропонує завжди оригінальний і якісний товар!


2020-12-02

Оригинальные автозапчасти Bosch

Автозапчасти «Bosch» - известны во всем мире и пользуются большим спросом. Более чем 100 лет компания «Bosch» продает качественные запчасти по всему миру. Ассортимент включает в себя автозапчасти практически для всех систем автомобилей различных марок. Сегодня ассортимент насчитывает около 100 000 наименований. Автозапчасти «Bosch» - чтобы Ваш автомобиль продолжал двигаться. 


Большая проблема и антиреклама автозапчастей Bosch связана с некачественными подделками. И для того, чтобы купить действительно оригинальные запчасти - предлагаем Вам ознакомится с информацией про то, как отличить оригинальные товары от подделок.
Рассмотрим на примере автомобильных свечей Bosch:


Оригинал:

 1. Фарфоровый изолятор цвета слоновой кости (слегка желтоватого оттенка).
 2. Уплотнительное кольцо свечи с корпуса не снимается.
 3. Никелированный корпус имеет матовый оттенок.
 4. Маркировка на корпусе выдавлена глубоко и четко. Особо тонко прорисована фирменная «бошевская» эмблема.
 5. Боковой электрод приварен к корпусу надежным и аккуратным швом.

  

Подделка:

 1. Фарфоровый изолятор белого цвета.
 2. Уплотнительное кольцо несложно снять, открутив по резьбе.
 3. Хромированный корпус свечи блестит.
 4. Маркировка не выдавлена, а «выцарапана», из-за этого некоторые буквы и символы практически не читаются. Как правило, особенно неудачно выполнена эмблема «Bosch».
 5. Боковой электрод приварен неаккуратно.
 6. Низкая цена.

2020-11-04

Підбір комплектів для ТО

Шукаєш запчасти для ТО?
 Ми можемо тобі допомогти! Переходь на наш сайт або телефонуй на наші номери і ми допоможемо тобі з підбором необхідних запчастин на будь-яке авто!

2020-10-20

Ти власник автомобіля Toyota? Зверни свою увагу!

Ти їздиш на авто Toyota Motor Corporation і надаєш перевагу обслуговувати її якісно та виключно оригінальними запчастинами! Тоді тобі слід знати про магазин autooil.com.ua! В нас ти можеш придбати увесь спектр оригінальних запчастин для автомобілів Toyota, Subaru, Lexus та інші! Звертайся до наших менеджерів для підбору необхідних тобі запчастин та оформленні замовлення і вони тобі обов’язково допоможуть! 😉


2020-10-15

Амортизаторы под Ваше авто!

Учитывая состояние дорог в стране приходиться часто менять амортизаторы? Оригинал дорого, да и не достаточно долго служат? Не знаешь где можно купить качественные амортизаторы за недорого? Компания autooil поможет в выборе! Наши работники знают отзывы реальных людей о товаре, который мы продаем и соответственно знают, какой товар вам предлагать. Так что если Вы хотите подобрать качественные амортизаторы за умеренную стоимость - наш коллектив с удовольствием поможет Вам с подбором! Связаться с нами вы можете по телефонам: (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765

2020-09-30

Тормозные диски и колодки компании PowerStop

Пришло время менять тормозные колодки или диски? Вас не устраивает эффективность торможения колодок той фирмы, которая у Вас стоит? Либо просто решили «тюнинговать» автомобиль? У нас есть что вам предложить!
Каждый водитель знает, что тормозная система - одна из важнейших в автомобиле. Но все ставят оригинальные диски и колодки, не зная, что их суппорта дают намного большее тормозное усилие, чем могут реализовать оригинальные тормозные колодки и диски. А что если я Вам предложу поставить керамические колодки? Давайте посмотрим на испытания, проведенный нашим поставщиком - компанией Power Stop.
«В анализе результатов испытаний, мы не нашли никакого подтверждения, что керамические колодки низкоэффективно работают на тормозных дисках. Более того, тесты продемонстрировали гораздо более завидные результаты по сравнению с органикой. Также стало ясно, что некоторые металлические колодки более жестки, чем керамиеские. Самыми «нежными» для дисков оказались керамические тормозные колодки Akebono и металлические - Power Stop и Performance Friction.
Выполняли ли металические колодки свою работу лучше чем керамические?
При "холодных" условиях разница в показателе коэффициента трения и его стабильности в сравнении металлических и керамических колодок практически нет. Справедливости ради, стоит заметить, что когда температура достигает 1000 °F/ 538 °C. металлические тормозные колодки не снижают своих качеств. Керамика в это же время начинает нисходящий путь.
Так в чем разница?
Керамика: отличные колодки для агрессивной езды, горным серпантинам. Демонстрируют стабильность торможения до 550 °С, низкий уровень шума и отработанной пыли. Ну и, конечно, ваши тормозные диски прослужат вам дольше, работая в паре с керамическими колодками.
Преимущество металлических тормозных колодок - улучшенные показатели при высокой температуре. Отлично держат перегрев, обладают высокой износостойкостью. Абразивность металла повышает коэффициент трения. Но при этом, все вышеописанные достоинства металлических колодок оборачиваются в один большой минус: они не пощадят ваших тормозных дисков.
На европейском рынке металлические колодки не стали лучшим другом автолюбителя. Прежде всего потому, что за повышенный коэффициент трения приходится платить ранним и не всегда равномерным износом диска, а также - чередой скрипов в период эксплуатации. Поэтому керамика - все более набирающий обороты сегмент, поскольку формула очень удачно сочетает высокую эффективность с комфортным и эстетическим торможением. Наш тщательный анализ рынка производителей керамических колодок показал двух достаточно технологичных североамериканских игрока - Power Friction и Power Stop."
Заказать тормозные колодки вы можете через наш сайт autooil.com.ua, либо по телефонам: (044) 383-1446; (096) 476-4550; (063) 611-8018; (050) 068-9765

2020-09-14

Автомобільні запчастини Champion

Компанія Autooil пропонує Вам звернути увагу на світових масштабів компанію Champion. Champion - дуже відома американська компанія, почавша свою діяльність в Бостоні в далекому 1908 році. Сьогодні це ведучий світовий виробник автомобільних свічок запалювання, співпрацюючий з рядом відомих автоконцернів: Nissan-Renault, VW, Suzuki, Jeep, Fiat, Daewoo та багатьма іншими. Свічки запалювання цієї фірми також використовують Chrysler, GM, Harley, Subaru, Jaguar та інші.

В нас є багато товарів фірми Champion для різних авто, всі вони оригінальні і по дуже хорошій ціні! Переходьте на наш сайт autooil.com.ua і шукайте те, що Вас цікавить!


2020-09-09

Kavo parts

Всім автовласникам увага! Компанія Autooil звертає вашу увагу на товари нідерландської компанії KAVO Parts. З 1985 року компанія KAVO PARTS є ведучим постачальником запчастин для японських і корейських автомобілів на вторинний ринок. Компанія знаходиться в Нідерландах, звідки постачає продукцію по всьому світу. Ассортимент продукції складаться з: водяних насосів, гальмівних колодок і гальмівних дисків, механізмів зчеплення, шарнірів рівних кутових швидкостей, запчастин газорозподільного механізму, запчастин для рульового керування та підвіски, термостатів, підшипників, гальмівних шлангів, кабелей, і щіток склоочисника NWB/KCW. KAVO PARTS орієнтується на високу якість, тому вони співпрацюють з більш як 30 OEM постачальниками. Відмінна якість продукції дозволяє надавати 3 роки гарантії. 


2020-06-05

Viber ЧАТ

Ну наконец мы запустили свой VIBER ЧАТ
Ссылка на него viber://pa/info?uri=autooil

2019-02-15

Интернет - магазин autooil.com.ua

Наш интернет - магазин autooil.com.ua предлагает Вам широкий выбор масел и автозапчастей для различных марок и моделей автомобиля.

У нас вы найдете мостовые, моторные, спортивные, трансмиссионные и другие виды масел от оригинальных марок, таких как Nissan, Toyota, Honda, Mazda, Subaru, BMW, Ford, VAG и др. Так же имеются фирменные автомобильные масла от известных мировых производителей Motul, Mobil, Castrol, Liqui Moly, Aral и др.